ZAPRASZAMY NA WEEKEND MAJOWY!!!!
ATRAKCYJNE CENY !!!

ATRAKCJE

Ostrowo to atrakcyjna wieś nadmorska w województwie pomorskim.
Położone ok. 1 km od Morza Bałtyckiego między Karwią, a Jastrzębią Górą, na Kępie Ostrowskiej w sąsiedztwie pradoliny Czarnej Wody.

Nadmorska lokalizacja wśród lasów zdala od zgiełku miasta oraz tłocznych kurortów umożliwia wspaniały wypoczynek dla każdego.
Piaszczyste i szerokie plaże oraz powietrze nasycone jodem sprzyjają zarówno plażowaniu jak i długim spacerom brzegiem morza, zarówno w ciągu dnia jak i w trakcie urokliwych zachodów słońca.

Lokalizacja w tej części wybrzeża sprawia, że odpoczywający tu wczasowicze mogą cieszyć się licznymi atrakcjami.

 

Sporty wodne:
Niewielka odległość od Półwyspu Helskiego oraz Zatoki Puckiej (jednego z najlepszych na świecie akwenów do uprawiania sportów  wodnych) umożliwia uprawianie sportów wodnych m.in. kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo.

Ciekawe miejsca, zabytki:
Przebywając w Ostrowie warto odwiedzić Rozewie z latarnią morską, fokarium w Helu, Ocean Park we Włdysławowie z maketiami morskich stworzeń oryginalnych rozmiarów, Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu i Muzeum Ziemii Puckiej w Pucku  przybliżające historię regionu, Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie z coroczną wystawą budowli z klocków Lego(R), liczne zabytkowe kościoły m.in. w Swarzewie czy Pucku.

Bliskość Trójmiasta:
Lokalizacja Ostrowa daje również możłiwość odwiedzenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości.

 

Zapraszamy.
Witamy w Ostrowie, pięknej i spokojnej nadmorskiej wsi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OSTROWO, ul. Obozowa 32

tel. 505 128 899.