Ostrowo to atrakcyjna wieś nadmorska w województwie pomorskim.
Położone ok. 1 km od Morza Bałtyckiego między Karwią, a Jastrzębią Górą, na Kępie Ostrowskiej w sąsiedztwie pradoliny Czarnej Wody.
Nadmorska lokalizacja wśród lasów zdala od zgiełku miasta oraz tłocznych kurortów umożliwia wspaniały wypoczynek dla każdego.
Piaszczyste i szerokie plaże oraz powietrze nasycone jodem sprzyjają zarówno plażowaniu jak i długim spacerom brzegiem morza, zarówno w ciągu dnia jak i w trakcie urokliwych zachodów słońca.
Lokalizacja w tej części wybrzeża sprawia, że odpoczywający tu wczasowicze mogą cieszyć się licznymi atrakcjami.
 
Sporty wodne:
Niewielka odległość od Półwyspu Helskiego oraz Zatoki Puckiej (jednego z najlepszych na świecie akwenów do uprawiania sportów  wodnych) umożliwia uprawianie sportów wodnych m.in. kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo.

Ciekawe miejsca, zabytki:
Przebywając w Ostrowie warto odwiedzić Rozewie z latarnią morską, fokarium w Helu, Ocean Park we Władysławowie, z maketiami morskich stworzeń oryginalnych rozmiarów, Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu i Muzeum Ziemii Puckiej w Pucku,  przybliżające historię regionu, Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie z coroczną wystawą budowli z klocków Lego(R), liczne zabytkowe kościoły m.in. w Swarzewie czy Pucku.

Bliskość Trójmiasta:
Lokalizacja Ostrowa daje również możłiwość odwiedzenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości.
 
Liczne ścieżki Nordic Walking:
Ponad 32 km tras o różnym stopniu trudności przeznaczonych dla uprawiania Nordic Walking. Trasy oznakowane są czytelnymi tablicami. Trasy w kilku miejscach przecinają się i mają części wspólne, co pozwala na indywidualne ich zmienianie i dostosowywanie do własnego gustu i możliwości.


Zapraszamy.